| xXLipHeartSweetieDudeXx a întrebat:

Cum naibii faci o fata sa se simta bine? intrebare pentru. baieti,

Răspuns Câştigător
| Bianquis a răspuns:

rolling on the floor))
sunt fata
n-am ce cauta pe aici
dar...
happy
pai in primul rand fa glume
dar nu din alea proaste
de ex:cu mainile pe fund sau farse la telefonlaughing
ca am cunoscut de astiablushing
in al doilea rand
daca vezi ca nu te baga in seama...nu asteptaa sa te bage ea in seama
uneori asta enerveaza toate fetelelaughing
Stiu eu ce vbwinking
deci bagate in discutie
dar nu face pe ala amre si tare ca am mai cunoscut eu un baiat care mereu cand ma vedea se baga in discutie si vorbea cu noi depsre baietrolling on the floor

4 răspunsuri:
| Rheea a răspuns:

Amuz-o. spune bancuri si razi tot timpul! Aaa. P. S.:nu fa glume de prost...gustbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex oral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii glumet, fa haz de necaz si poarta-te frumos cu ea sa simta ca o apreciezi, adica sa o tratezi diferit fata de celelalte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love her.