| IIIx333III a întrebat:

Cum ii pot dovedi iubitului meu(de fapt... persoana pe care o iubesc cel mai mult, dar care s-a desparit de mine) ca nu m-am sarutat cu un alt baiat? Din cauza ca un bun prieten i-a spus ca m-a vazut pe mine sarutandu-ma(ceea ce nu este ABSOLUT deloc adevarat) cu un baiat... el s-a despartit de minecrying. Si acum este cu o fata, Vanessa, si a zis ca o iubestecrying. A zis ca are si sentimente pentru mine, dar nu destule incat sa uite ce am facut. Dar nu am facut nimic!crying

Am incercat sa ii explic, dar nu ma crede. Asa ca am trecut la fapte.winking. Am vrut sa ma arunc in fata masinii, dar m-a tinut mama, am vrut sa ma arunc de la etaj, dar m-a sunat o fata si a spus sa nu fac asta, m-am taiat...

Poate daca fac asta ii voi demonstra ca il iubesc si ca mi-as da si viata pentru el.

Cum il pot face sa ma creada?crying

Răspuns Câştigător
| Doublekillll a răspuns:

Doamne feresteee numai face din astea,probabil a fost pus totul la cale. daca tinea la tine cu adevarat te credea si fara sa-i demonstrezi si in plus nu poti avea aceleasi sentimente fata de mai multe persoane decat daca esti un naivwhistling sa zic asa,nu te mai zbate degeaba,viata merge inainte.
si numai face fapte din astea cu aruncatu in fata masinii sau ce-ai mai zis tu, de ce sa-ti iei viata din cauza unui cretin care probabil el te-a mintit si nu stia cum sa se desparta de tine, gandeste cu cap...:*:*:*

4 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Nu ma obosesc sa raspund dereglatilor mintal...straight face

| Alexandra_8746 a răspuns:

Buna adry00, de fapt tu nu trebuie sa te bagi in fata masini sau sa te arunti de la etajwinking sunt multi baieti in viata asta de 2 banii big grin crede-ma stai cuminte ca cred ca in 2, 3 zile o sa fi in preuna cu un alt baiat big grin (SI NU TE TAIA PE MAINI!) Ca nu este bine stai calma big grin bine asta-i mesajul meu big grin multa bafta!

| IIIx333III explică:

@AnNe
Multumesc de compliment, dar daca aveai o parere asa de proasta puteai foarte usor sa ocolesti intrebareawinking.

| LeoMessi38 a răspuns:

Adry00 cati ani ai?