| Alex2526 a întrebat:

Cum ii pot spune unei fete daca vrea sa faca sex cu mine am 17 ani si este la prima incercare si unde pot face ps: Sunt virgin imi trebuie prezervativ?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti spune niciodata unei fete ca vrei s afacis ex cu ea, trebuie sa vina asta de la ea... sa vezi ca accepta prin gesturi sa mergi mai departe.
Sexul se face protejat INTOTDEAUNA, chiar si cand esti virgin!

| corbulalbrosu a răspuns:

Folosirea prezervativului la inceperea vietii sexuale este mai mult decat necesara fiind practic oarecum ''obligatorie'' mai ales in cazul baietilor inca virgini si fara experienta sexuala, fiindca de regula la varsta voastra sunteti incapabili sa va controlati ejacularea. Prezervativul te va apara de posibile necazuri, asa ca ar fi indicat sa-l folosesti pana cand vei acumula experienta. Locul ales/destinat intretinerii unui contact sexual de calitate, placut si satisfacator, trebuie sa ofere atat siguranta cat si un anumit confort. Succes! big grin