| andrateiubeste a întrebat:

Cum ii poti atrage atentia unui baiat desi nu va cunoasteti si nu aveti prieteni comumi....adica am vorbit decat de doua ori pe fb si atat fata in fata nici nu ne salutamcrying

Răspuns Câştigător
| jessikz0r a răspuns:

Pai daca ati vorbit pe facebook, atunci se infiripa ceva! deci trebuie sa "te bagi in seama" si live, ca sa se contureze, intelegi? si atunci va avea motiv sa te salute si live si pe fb poate chiar si mai mult daca stii cum sa-l iei big grin! Iti doresc oricum mult succes, sper s-ai parte de acest baiat!big grin:*

4 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Abordeaza-l pe strada

| jessikz0r a răspuns:

Pai explica-i pe fb gen " parca te-am vazut azi, dar vad ca nu sti sa saluti " data viitoare cand te va vedea crede-ma iti va zambi si te va si saluta!big grin bafta

| andrateiubeste explică (pentru jessikz0r):

Da dar daca nu ne cunoastem nu prea ar avea de ce sa ma salute!

| jessikz0r a răspuns (pentru andrateiubeste):

Pai daca ati vorbit pe facebook, atunci se infiripa ceva! deci trebuie sa "te bagi in seama" si live, ca sa se contureze, intelegi? si atunci va avea motiv sa te salute si live si pe fb poate chiar si mai mult daca stii cum sa-l iei big grin! Iti doresc oricum mult succes, sper s-ai parte de acest baiat!big grin:*

| Laviniargint96 a răspuns:

As vrea sa te ajut dar cam in aceeiasi situatie ma aflu si eu straight face :*