| iMuzic a întrebat:

Cum ii spui unei fete ca o placi fara sa existe riscul de a te face de ras in fata ei... mentionez ca fata e mai mica cu 4 ani ca mine

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Dialoghezi cu ea si ii spui calm si relaxat cand ea e atenta la tine ca iti place de ea. Simplu. Imi place de tine si dupa vezi cum se deruleaza povestea. Daca rade asta nu inseamna ca te ia la misto. Acum depinde si de ras bineinteles dar ai grija cand ii spui sa nu auda si altii e cel mai bine asa. Si stai linistit majoritatea am fost refuzati si asta nu inseamna ca ar trebui sa ne fie rusine

| NAT0 a răspuns:

Și dacă te „faci de râs" care-i problema, îți pasă de părerea altora?laughing. O tragi de mână unde să fiți doar voi doi și poți să-i spui asta.