| Didy_4281 a întrebat:

CUM ii spui unui baiat ca, il placi?

Răspuns Câştigător
| Laviniaa a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ii zici. Ii poti demonstra, invita-l undeva! Restul vine de la sine. Nu trebuie neaparat sa vorbesti pentru a transmite un sentiment. Succes!

16 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Cu tupeu.

| Rukhsandra a răspuns:

Verde in fata" auzi... sti mie imi place de tine..."
Stai linistita ca n-o sa rada de tine... o sa se simta bine -mai ales daca esti draguticawinking

| GdX a răspuns:

In fata, la telefon, pe mess, pe mail, un biletel introdus in haina. Alte idei nu am.acum cum vrei si tu. Iar daca esti rusinoasa, stai si suferi in continuare, ca nu va afla. aa stai mai e o optiune, pui pe altcineva sa ii spuna. Succes.

| Deeiu a răspuns:

Depinde daca si el te place. daca nu iti prea acorda atentie nu-i spune ca-l placi.sa nu rada de tine apoi straight face
mai bine ti-ai pune niste prieteni sa-l intrebe daca-i place de tine.
apoi daca raspunsu' este favorabil pentru tine[afirmativ] ar trebui sa vorbesti cu el mai desbatting eyelashes
daca e destept, poate isi da singur seara ca simti ceva pentru el tongue
take carekiss

| danco a răspuns:

Ii zici: Stii, imi placi!

| Horyka a răspuns:

Folosesti 2 cuvinte alcatuite din cateva litere Te plachappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fata ii spui si cu multa seriozitate fara mistouri si rasete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata in fata e cel mai bine. Intelegeti ii spui pur si simplu, il iei de o parte si ii spui ce simti apoi incearca sa-l saruti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, de cand eram mica am la bloc un baiat pe nume alin, in momentul de fata este doar un simplu prieten, dar eu il plac de foarte mult timp si nu stiu cum sa-i zic, are prietena dar de multe ori se uita foarte atent la mine si fix chiar daca este cu ea... ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fi sincera si sa te duci si sa-i spui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai..."te plac!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zambestei si vezi daca iti raspunde ca sa stii daca merita atentia ta. Apoi privestei atenta miscarile, poti afla indicii pretioase, invatai limba nonverbala, iar daca nu esti sigura de rezultatele optinute atunci trebuie sa porti o discutie serioasa cu acel baiat.Iti poti da seama daca te place pentru. ca atunci cand il vei intreba nu va rade.Sau mai exista o varianta, fi indiferente.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui verde in fata:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu cred ca ar trebui sa te informezi despre el sa dai pestel el intamplator si sa iti pui prieteni sa te complimenteze asa va veni fugind la tine. bafta

| PatryRox a răspuns:

Pai ...cu tupeu, tare si raspicat : TE PLAC! si dupa aia ar fi romantic un sarut, dar problema ii ca poate are rpietena si dupa aia se schimba situatia laughing

| sexyhina a răspuns:

Simplu scurt pe 2 : fii atent eu te cam plac stii...(sa pari si u mai scumpic nu dulcik) -diferenta intre cele 2 cuvinte daaa bafta scumpo!winking