| YourShadow a întrebat:

Cum sa spui unui baiat ca il placi?

Răspuns Câştigător
| LaviniaT a răspuns:

Eu as zice sa nu ii zici,sa ii dai de inteles ca il placi,te uiti la el mai des, ii zambesti cu subinteles, intri in vorba cu el, intr-un cuvant sa te cam dai la el si el va intelege. Unui baiat nu trebuie sa-i spui in fata ca il placi, e mai ok sa-i dai de inteles decat sa-i zici in fata.Il placi - cucerestel, parerea mea.Bafta.

12 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca nu ai curaj sa ii spui fata in fata, da-i un mesaj, si spune-i ca il placi. Simplu. happy

| SuneteDeChitara a răspuns:

Ii trimiti o scrisoare sau un biletel.

| Exilee a răspuns:

Pai mai cunosti alte modalitati?

| Naяutσ a răspuns:

Spune-i unei prietene sa te ajute, sa ii transmita mesajulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiţi în ochii lui, şi îi spui pur şi simplu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu.imi place de tine.

| iubesc a răspuns:

Simplu. Ba tipule te plac!

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Usor ii spui in fata.

| ZigZagMTFK a răspuns:

Sunt multe modalitati... Ii dai una intre picioare ii dai in pumn in nas, il tai, iar cand ajunge in spital ii zici ca il iubesti.

| andreea9701 a răspuns:

Buna SA stii ca imi placi tu ce parere ai?

| AlexOne5 a răspuns:

Sti... te plac ba

| FreeHugs3 a răspuns:

Ii spui asa:de cand ai aparut in viata mea nu ma mai pot gandi la altceva decat la tine...