| Dreamz1 a întrebat:

Cum ii spun iubitului meu ca vreau sa imi incep viata sexuala cu el? el are 18. si eu 16

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Astepti sa implinesti macar 17 ani si jumatate (varsta minima permisa din punct de vedere medical) ai apoi il inviti la o discutie serioasa. E posibil sa nu accepte inainte ca tu sa fii majora (daca este un om normal si intreg), asa ca poate e mai bine sa astepti majoratul, sa nu-si faca o parere urata despre tine

| mgtow a răspuns:

Ce te-as da pe mana lu tactu sa te invete ca cureaua are prioritate daca iti merge cracii la sex inainte de 18.

| wolder a răspuns:

Printr-o discutie serioasa si normalahappy

| Emilian65 a răspuns:

In una din serile in care voi va simtiti bine, ii spui: Iubitule vreau sa fac cu tine "cercei, cercei". El fiind baiat intelege ce vrei.

| Felys a răspuns:

Te manaca tare observ, adica el baiat simtit te respecta si tu vrei sa il compromiti, urat din partea ta

| Cristiann25 a răspuns:

Pai ii zici asa, daca exact asa te rog!"Iubi pot sa-ti sug acadeaua pana dau de guma?"

| sensualus a răspuns:

Pai sta nu trebuie sa i spui, trebuie doar sa i dai de inteles

| Lumeaîn3D a răspuns:

Eşti cam mică pentru aşa ceva. În plus te poate considera uşuratică. La aşa o vîrstă trebuie înca să-ţi pierzi dinţii nu virginitatea. Gîndeştete înainte de a face acest pas, îţi poţi distruge viaţa. Eşti clasa a 8-9 nu? ..Doamne eu la vîrsta asta nici nu-mi trecea prin cap să ma sărut cu cineva big grin

| Dreamz1 explică (pentru Lumeaîn3D):

A 10-awinking. Dintii ii pierzi de obicei la varsta de 12 ani, maxim.

| daniellllaaaa a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui in cuvinte neaparat. Poti sa il saruti si sa il imbratisezi mai asional si poate asa isi va da singur seama.

| IsenHel a răspuns:

Bai, cand ai de gand sa imi rupi fashul? laughing

| kata92 a răspuns:

Probabil ar trebui sa stii asta. Iti complici viata inutil cu sexul!

| AaNnDdRrAaDdAa2014 a răspuns:

Printr-o discutie normala si serioasa pentru varsta voastra daca chiar asta iti doresti.