| TIb a întrebat:

Cum ii spun unei fete ca o plac? Amandoi avem 14 ani

16 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Exact asa cum ai scris aici: te plac atat de mult!

| seby8873 a răspuns:

Nu ii face complimente ca si-o ia in cap. Mai bine daca va cunoasteti iesiti si voi cu mai multi prieteni afara si stati pana pe la vreo 9-10 seara si ia-o in brate pe motiv ca tie frig sau iei e frig stiu eu de acolo isi va da seama sau poti pur si simplu sa o intrebi daca vrea sa iesiti la in suc si daca e desteapta isi va da seama. De fapt daca zice nu de 2 ori atunci nu te place dar daca zice da de 2 ori at te poti casatori cu ea

| Яùxsi a răspuns:

" Stii... cand ma uit in ochii tai ma pierd. Ai un zambet minunat ce poate aduce culoare in viata mea! Parul tau e superb. crede-ma ca nu eu vreau sa iti spun toate aceste lucruri, dar se pare ca inima este cea care ma indeamna sa ma indragostesc de tine. Stii... cred, adica nu cred. Mai mult ca sigur eu. te plac! " big grin

| Boo a răspuns:

Pai te dai bine pe langa ea. vorbesti mai mult cu ea. te porti frumos cu ea si apoi ii spui ca o placi.si te porti bine cu ea ca sa o si convingi ca intr`adevar o placihappy

Răspuns utilizator avertizat
| sharpeyhanna a răspuns:

O inviti in oras la o pizza sau ceva in genu si ii spui ca mie imi place de tine direct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai zice sa ii iei un trandafir si sa i-l oferi fara sa spui nimic. Iar daca intreaba pentru ce e, spune-i ca e pentru faptul ca ea pentru tine e mai frumoasa decat celelalte fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da zi ca o iubsti si ca vrei sa fi cu ea si baga niste cuvinte de la tine mai frumoase si vb frumos cu ea fara injuraturi fara alceva ascult-o zambestei mereu cand e momentu si nu fi egoist fa-o sa se simta bine si sarut-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreb-o daca i-ar face placere sa mearga cu tine la un film, si isi va da seama ca o placi, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bla blahappyasa e cum zici u mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la ea si o inviti in parc o duci la u suc si ea is va da seama de la sine succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 13 ani si vreau sa ma combin cu o colega.anul trecut vorbeam foarte mult si cine ne vedea zicea ca suntem impreuna dar anul asta nu ma mai baga deloc in seama.cum fac sa incep o discutie cu ea? nu mai vb cu mine pentru ca ma place si ii e rusine sau chiar nu ma place si nu e interesata de mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seby deci daca accepta de 2 ori nu inseamna ca te poti casatorii ca poate sa fie curva imputitalaughing ma comportate cu ea frumos pana intr-un anumit timp dupa aia ii spui ce ai de spus... ii spui tot verde in fata si iti zic eu ca ai sa poti big grin daca esti sigur ca nu e o fata de aia... profitoare si pulematurilaughing

| mariusboy72 a răspuns:

Pai ii faci f multe complimente pana iti dai seama ca o placi si ca te place si ea atunci ii spui cat de mult o placi big grin

| supersexy a răspuns:

Ancep la ancepu cu conplimente frmoase dupai ati faci curaj si ai spui ce ai pe inima

| Vladutz_9745 a răspuns:

Mersi Яùxsi m-am combinat cu o fata sunt foarte recunoscator