| KidDaCuOcHiAlBaStRi a întrebat:

Cum ii spun unui baiat ca il plac?

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

©ShaDoW11:
""Buna,
Te plac!"
Asta e tot ce trebuie sa ii spui."

| BecauseOfYou a răspuns:

Pai nu e asa de usor in primul rand trebuie sa te apropi de el si sa fi'ti cat de cat prieteni si sa stii despule despre el si daca te'ar place vreo data. Apoi cand prinz un moment doar voi doi incerci sa i'o spui mai pe ocolite si daca nu intelege mesaju ii spui frumos "uite eu te plac si tin foarte mult la tine" happy cateodata nu e usor dar mai bine fa'o decat dupa sa suferi vazandu'l cu una cu alta ca face misto de el si sa iti para rau ca tu nu ii poti arata cat de mult il iubesti happy

| ShaDoW11 a răspuns:

"Buna,
Te plac!"
Asta e tot ce trebuie sa ii spui.

| →Alee׃╳← a răspuns:

Iti iei inima in dinti si cand il vezi singur mergi, vorbesti cu el si ii spui tot ceea ce simti! Curaj :*

| cat_1451 a răspuns:

E mult mai simplu decit crezi. Daca vrei sa-i zici aceasta atunci prinde momentul cind il vezi singur si vesel.Atunci incerci sa-i zici foarte simplu.Chear il poti intreba daca ai vreo sansa.Pare greu, dar nu trebuie sa-ti fie frica sau rusine sa recunosti ca tii la cineva\placi pe cineva, din potriva ar trebui sa te mindresti.Si chiar de te va respinge nu-ti perde speranta inseamn ca nu te merita.Si nici sa nu-ti para rau ca ai recunoscut doar nimeni no sa te omoare pentru asta. Oricum tu decizi cum o vei face.Mai bine mai tirziu decit niciodata.