| AlexiaAleeeeeeeee a întrebat:

Cum pot sa ii spun unui baiat ca il plac?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Alesya27alesia27 a răspuns:

Păi, e foarte usor atata timp cat stii să iti controlegi emotiile si ai un pic de tupeu. Poti incepe ceva gen,, uite eu de mai mult timp mă confrunt cu niste sentimente, si nu vreau sa trec asa usor peste ele, că as putea sa rup orice legatura cu tine si sa nu imi pese. Vreau sa iti spun că tin la tine si că te plac, dacă si tu simti acelasi lucru hai sa nu ne mai ascundem si să fim fericiti,, Eu asa i-asi spune. Sper ca te-am ajutat. Baftă!

1 răspuns:
| thesnake02 a răspuns:

Daca Îți e greu sa îi spui, îi poți arata, gen sa faci anumite lucruri care arata ca îl placi. Nu mă întreba ce lucruri, vine de la sine