| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama ca baiatul pe care il plac, ma place si el.adica se poarta frumos cu mine ne mai jucam una alta dar nuuu stiu daca ma place! ajutor please

Răspuns Câştigător
| Chøço a răspuns:

Cum te priveste, cum incearca sa te atinga accidental cand treci pe langa el, se uita la tine in timp ce nu te uiti la el etc. Funda? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| july00 a răspuns:

Intreaba-l!

| Bolohan_Petronela_1998 a răspuns:

Pai incearca sa pari trista, daca ii pasa de tine va veni sa te consoleze, daca nu intreaba-l pe departe lui ce fel de fete ii plac, daca va raspunde ca ii plac fetele de genul tau, poate chiar te place...nu prea le am uneori cu sfaturile, dar incearca si ce ti am spus eu. poate merge, bafta!

| noulfischer a răspuns:

Uita-te la cum te priveste!

| Ingrid_Alexa_1994 a răspuns:

1.cati ani aveti? pote doar ii place sa petreaca timpu cu tine! sa nu te faci de ras! si incearca sa nu il mai bagi inseeama ca o se se tina dupa tine si o sa te enerveze sau o sa inebunesti de fericire