| Ştrumpfiii a întrebat:

Cum imi dau seama ca ma place? Adica.Baiatul pe care il plac. Vorbim pe mess oh go on. Am fost impreuna. Dar daca m-ar place.Cum mi-as da seama?:S
HELP sad

Răspuns Câştigător
| pysy_5737 a răspuns:

Pai ar tr sa va intalniti si iti dai seama ca se uita in ochii tai si nu isi mai ia ochii de la tine,se poarta frumos, se da pe langa tine, te complimenteaza. sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Pai pe emss cum sa-ti dai seama, ma?straight face intalniti'va si voi.si atunci iti poti da seama dupa cum te priveste si se comporta daca te palce sau nu.

| stef87 a răspuns:

Ati fost impreuna...cum a reactionat cand te-a vazut? Ar fi trebuit sa-ti dai seama in functie de limbajul lui, gesturi etc. Prin internet se creeaza multe impresii gresite, nu visa prea mult! Realitatea conteaza!

| Cristina_5311 a răspuns:

Vezi cum vorbeste mai incearca ceva mai suparator sa-l testezi si puteti sa va intanliti si iti dai seama dupa cum se comporta.

| Ştrumpfiii explică:

Mersi mult pentru` toate raspunsurile voastre.Raspunsul castigator a fost a lu` Pysy, m.a ajutat mult si acum sunt impreuna cu el. Mersiiii love struck >big grin