| emotziky29 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare pentru fete.In clasa cu mine este un baiat de care imi place.Cum pot sa-mi dau seama daca simte ceva pentru mine? Stam impreuna, nu este zi in care sa nu vorbim pe mess, facem glume prostesti unu cu altu si altele. Ce ziceti fetelor. Cel mai bun argument categoric primeste o funditabig grin

Răspuns Câştigător
| MihaCool99 a răspuns:

Hmmm...cine stie poate de aceea petrece atat de mult timp cu tine si poate vrea sa iti castige increderea si apoi sa fie ceva mult mai serios.Ar trebui intr-o zi sa vb cu el si sa-l intrebi(mai bine pe mess) si poate el o sa iti dezvaluie ceva...Niciodata nu se stie ce e in cap la cineva)Asa-i?laughing
fundita? plz

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pai.zi-i in spirit de gluma.ia zi.te-ai vedea vreodata impreuna cu mine? si vezi ce spune o sa-ti dai singura seama de ceea ce are de gand daca ar vrea o relatie sau sa fiti doar buni prieteni. oricum sa stii ca relatiile intre colegi de clasa nu tin prea mult.

| ことみ a răspuns:

E bine atata timp cat va intelegeti, acum mai trebuie sa-i spui ce simti. Daca nu ii spui, iar el nu va spune nimic, nu vei alfa niciodata ce simte. Daca intr-adevar va intelegeti nu ar trebui sa te jigneasca. Dar nu iti garantez ca daca va intelegeti bine, inseamna ca e place. Dar cam asa e la baietii, sunt multe sanse sa te placa. Spune-i clar: Te iubesc. Iar daca veti ajunge impreuna sa nu te comporti altfel fate de cum erai inainte. Succes!

| cudyu007 a răspuns:

Mah e greu sa iti dai seama daca tine la tine.dar daca simte ceva special se va purta atent cu tine iti va tine coarne cum se zice in poporhappy asa fac eu tonguehappy cel putin la mine e foarte evident cand imi place de cineva tonguehappy pentru ca imi place sa arat asta tonguehappy

| annemary_6392 a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere cu MIHACOOL99; tine-l cat mai aproape de tine si atrage-l pentru ca esti fata, asta facem noi fetele!
BAFTA! 1SUCCES!