| sεcяεт a întrebat:

Buna big hug V-am mai zis de tipul de care mie imi place. ei bine acum poveste a devenit mai interesanta. Adica atunci cand iesim pe afara el ma ia in brate, ma pupa pe obraz, si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, dar eu i-am zis sa mai asteptam sa ne cunoastem. El se comporta superb cu mine dar, desi eu stiu ca simt ceva pentru el, parca nu pot sa ii spun,, da" adica ca vreau sa fiu cu el. Imi este frica sa nu sufar dupa despratire cum mi s-a intamplat si ultima data. Imi este frica, ca nu o sa-l pot uita straight face. Ajutati-ma va rog >big grin

Răspuns Câştigător
| MissIndependenttt a răspuns:

Vaiii dar cu sa dai cu piciorul la o asa ocazie.:o:oTu spune DA si vei vedea tu dupa aia cum vor parcurge lucrurile, nu esti prevazatoare nu ai de unde sa stii ca te vei desparti de el si ca vei suferi, sau poate ca tu vei fi cea care va face primul pas spre despartire.Asa ca nu mai astepta sa ti'l ia alta intainte, profita de ocazie si accepta, mai ales daca ai zis ca iti place asa de mult de el.love strucklove strucklove struckBaftaa si

5 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Fa ce simti in momentul de fata. stai cu el daca il placi. nu ai nimic de pierdut si poate ca va iesii ceva foarte frumos intre voi. nu are de ce sa iti fie frica ca o sa suferi ca pana la urma fiecaruia ii este frica dar trebuie sa mai si riscam pentru fericire. apoi daca nu zici da o sa iti para rau.
.
lasa-te purtata de val. amandoi va placeti si nu rata sansa asta.

succes si iubiti-va mult kiss

funda?puppy dog eyesbig grin

| Dropsyyy a răspuns:

Woow... ce fain :X Esti o fataaa superba! Deci draguto laughing eu zic sa zici DA, fie ce o fi! Si eu am trecut printr.o despartire si stiu cum e. crying( Totul va fi binewinking Nu te mai gandi la despartiree. Bucura/te de prezent nu te gandi la viitorwinking Te pup!

| Irina_3405 a răspuns:

Stii cum se spune "Daca nu risti, nu castigi" asa ca go for it! Sfatul meu:nu te implica foarte mult inca de la inceputul relatiei si asteapta sa vezi cum se comporta cu tine, cum decurg lucrurile intre voi si cat de mult merita. Baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi o data da. Asa e dragostea cate o data suferi alta data est-i fericita, poate el e chiar un baiat bun.Asa ca nai nimic de pierdut.Bft

| AnNa_2342 a răspuns:

Stai cu el nu te gandi la despartire ca nu are nici un rost. Iubirile de genu la adolescenta sunt trecatoare toate, dar sunt si frumoase. Bucurate la maxim de el ca mai tarziu iti va parea rau ca nu ai facut-o. Si daca baiatul se poarta frumos si va intelegetzi e mult mai bine'e. Stii cum se spune " Incercarea moarte n-are " Dar incearca sa nu pui sulfet joacate cu baieti si asa o'sa intelegi mai tarziu ce gandeste fiecare doar dupa o privire. Majoritatea baietilor au interese. Am prieteni acre stateau cu tipe mai mari ca ei sa le ia telefoane sa plateasca toate amenzile, cumparaturile si alte porcarii pe care le faceau ei. Sau care stateau cu fete doar ca simtzeau nevoia sa le f**.