| Melyssuka a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat vrea sa ma sarute sau sa ma mozoleasca?

Răspuns Câştigător
| George_Adelin_1993 a răspuns:

Pai simplu daca te musca putin de buza vrea sa te mozoleasca daca o face simplu vrea sa te sarute! funda?

7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Il intrebi

| noktambul a răspuns:

Daca isi baga mana in chilotii tai sau in sutien e clar : vrea sa te mozoleasca si poate chiar mai mult de atata. O sa te si sarute. Ar fi si pacat sa nu il lasi sa faca asta dupa ce ti-a umblat prin lenjerie laughing

| Juliiee a răspuns:

Cand se uita in ochii tai :d

| Eka7Lyzza a răspuns:

Buna!
Iti poti da seama doar daca ii citesti gandurile. Eu in locul tau i-as spune daca imi place sarutul frantuzesc (mozol ) sau nu. (Sfat : Mai bine ai renunta la sarutul cu limba, deoarece sunt fel si fel de boli care le poti lua de la prietenul tau, chiar daca este purtator sau nu de HIV, adica SIDA ).
Noapte buna >:d

| konohamara a răspuns (pentru Eka7Lyzza):

Virusul HIV nu se transmite prin saliva sau urina, decat in cazul in care acestea prezinta urme vizibile de sange. In mod normal, HIV/SIDA se transmite prin contact sexual neprotejat, prin contactul cu sange infectat, tatuaje, piercing sau droguri administrate intravenos. nu se transmite prin saliva. informeaza'te inainte de a spune prostii la altii(fac voluntariat asa ca nici nu te gandi sa ma contrazici)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama nu vreau sa fiu rea, dar ce varsta ai? nu stiu cum sa iti zic, dar mie mi s-a intamplat totul benind de la sinebig grin.eu stiu pote primesti alte raspunsuri mai bune, dar eu cred ca totul vine de la sine te tuca si gata cum vrei tu, mozol sau pupicbig grin.bafta:d

| AlexSasan a răspuns:

Eu nu va inteleg prin cuvantul "mozol", nu e clar ce inseamna un pupic si un sarut? of of.