| UrsuletPufosPufii a întrebat:

Ce vrea un baiat atunci cand te pipaie si incearca sa te sarute fortat, iar in rest nu te baga in seama? dau funda happy

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vrea sa profite de tine si asta numai cand are el chef

| unarab40 a răspuns:

El cauta numai sex

| Danysan a răspuns:

E un prost si vrea doar sex-daca e cum descrii tu -Orice baiat care vrea ceva serios stisa se poarte si dragut nu numai atunci cand te pipaie sau mai stiu eu ce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie, sex, sa para smecher.

| AndyLavy a răspuns:

Sa se culce cu tine o tura sau eventual daca ii place de vreo doua trei ori..si cam atat.

| Johndoe2023 a răspuns:

Sa isi arate caracterul sociopatic si psihopatic poate?

| UrsuletPufosPufii explică (pentru Johndoe2023):

Bineinteles, e insuportabil happy ma bucur ca nu ai raspuns asemenea celorlalti! smug

| Capriciu a răspuns:

Buna! La sigur acel baiat vrea doar sex.Ar fi bine sa nu ii indeplinesti dorinta se vede dupa cum spui ti aici ca nu tine la tine vrea doar sex si atit!

| mady20300 a răspuns:

Pe el nu il intereseaza de tine. vrea doar sa te culci cu el si dupa iti va da un sut in fund.pur si simplu prin asta arata ca ii un nesimtit si nu ar trebui sa il bagi in seamahappy

| EnZoR123NeXuS a răspuns:

Cand un baiat te pipaie e clar ca urla hormoni in el si e dornic de o partida de Sex Nu RECOMAND

| RaduLOVER a răspuns:

Cred ca e clar din prima. Vrea de la tine sex. Sexul e important pentru baieti.big grinbig grinbig grin

| Nicoletaaaaaa a răspuns:

Baietii de acest gen sunt niste magari. Imi cer scuze de jignire dar alt cuvant nu se gasea mai bun ca acesta. Un baiat cand te pipaie vrea sa se dea smecher si un mare "giggollo" Si presupun, ca nu vrea nimic altceva decat sex... Acum depinde si in ce circumstante. Daca acesta este mai mic de varsta de exemplu 13-14 ani, poate vrea sa-ti atraga atentia, insa daca este mai mare, cred ca vrea sa faca doar o alta cucerire pentru patul sau.