| skumpic96 a întrebat:

Cum imi dau seama daca mai sunt virgina?(fara sa ma duc la ginecolog)
Dau funda pentru raspunsuri bune.

Răspuns Câştigător
| tigersss a răspuns:

Stai calma si nu te jena ca ai intrebat asa ceva e normal la fel am patit si eu dar nu am intrebat pe nimeni pana cand am facut si m-am convins ca nu mai eram virgina deci cauti pe google poze cu"hymen" si compari pozele cu imaginea ta pe care o vei avea folosind o oglinda sau scuze introduti degetul in p*** si daca te doare rau daca nu intra inseamna ca nu mai esti virgena si daca intra nu mai esti virgina
pls fundita?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E simplu: virgina este o femeie care nu a avut nici un fel de contact sexual.
Daca vrei sa stii care este starea himenului, cauti pe Google images "hymen" si apoi compari imaginea cu cea pe care o vezi la tine folosind o oglinda.

| Libelle a răspuns:

Nu stiu, probabil te rogi sa-ti treaca amneziathinking

| wildthing a răspuns:

De ce...ti-e teama sa nu te trimita tac-tu la control? Oricum, un himen intact nu te face neaparat virgina. Daca ai supt poola sau te-ai footut in coor, fara sa-ti intre vreodata poola-n peezda, nu mai esti virgina.

| R_8074 a răspuns:

E stupida intrebarea ta, nu te suparabig grin Daca nu ai avut contacte sexuale esti virgina, sau daca nu ti.ai introdus obiecte mai groase in vagin

| WooLove a răspuns:

Asta e o intrebare Prosteasca?

| Acadeeeaa a răspuns:

Daca nu ai facut sex cu un baiat, esti virginawinking!

| nekokami a răspuns:

IN primul rand:daca ai avut contact sexual.NU.Iar daca nu,stai linistica ca inca mai esti. Oricum himenul se poate rupe si fara a avea contact sexual(gimnastica,calarie,taekwondo sau karate-do, ma rog, un sport care te obliga sa separi picioarele intr-un grad mai mare de 90 de grade).cu cat esti mai tanara atat si himenul este mai fragil. daca vrei sa stii sigur sfatul meu e sa mergi la un ginecolog.PS. sunt femei care se nasc fara himen.

| eelenaly a răspuns:

Da se poate, pentru ca sani se fac moi nu mai ai piatra la sani numai sunt tari sunt moi happyAlte modalitati sa afli daca mai esti sau nu, nu cred ca sunthappy

| Rares2594 a răspuns:

Lol,daca nu ai mai facut sex deloc da esti, da cum sa nu stii asa ceva, sau umbla prin pasarica si vezi laughing))))

| AFR81 a răspuns:

Pai te'ai f***t sau nu?

| RaMoNa_3228 a răspuns:

Virgina? pai daca ai facut sex nu mai esti virgina crying( dar daca nu ai facut stai linistita esti virgina. funda?

| xxxnonamexxx a răspuns:

Cand esti virgina intra un singur deget in vagin fara sa doara daca nu mai esti virgina intra si al doilea fara probleme. daca te-ai masturbat cu ceva mai gros nu mai esti virgina

| Necunoscută a răspuns:

Eşti proastă. Îmi scuzi direcţia laughing

| Arekandera a răspuns:

Pai daca nu ai facut sex, insemna ca esti inca virgina.

| LiviuL a răspuns:

Sunteti cu totii idioti! fata a avut niste interactiuni cu un baiat (un deget poate 2 sau un dildou) si s`a speriat. Take Care!