| unbaiat_5498 a întrebat:

Cum pot face sa imi dau seama cand o sa am o prietena, daca aceasta mai este virgina? P. S.: Fara raspunsuri la misto!

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Atunci cand i se rupe himenul.

9 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ii spui ca vrei sa-i iei temperatura bagandu-i degetul in vagin, atunci iti vei da seama.

| liviu42 a răspuns:

Sa te faci ginecolog. laughing

| NoSmile a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama. foarte des si foarte multi spun ca ''vaii,are sanii lasati,e rupta''sau ''e cracanata, cred ca a facut-o la greu''dar nu este neaparat asa. nu apar modificari fizice. astea sunt doar aberatii. nici introducandu-i degetu in vagin, nu prea ai cum sa-ti dai seama. nu toate sunt la fel.

| FlyingSoul a răspuns:

Ce te intereseaza virginitatea ei daca o placi o placi din inima nu din... aparat nu?

| bombolinna a răspuns:

Dureri poate avea si dupa ce a facut`o de 100 de ori. Nu prea ai cum sa-ti dai seama. Daca sunteti sinceri unul cu altul o sa-ti spuna chiar ea.

| vampiressa a răspuns:

Pai e logic.Atunci cand veti face sex ea poate avea dureri.Sau atunci cand vei avea prietena ea iti va spune daca este sau nu

| compaq15 a răspuns:

Cand ii bagi iataganu' si i se rupe himenu ', dupa ce ai scos-o ai sange pe penisake.

| DariWillis a răspuns:

Vezi si tu cum se misca, ce stie sa faca, daca stie cum ii place. observ-o!

| Nessie a răspuns:

Nu prea ai cum sa iti dai seama, dar daca este o persoana sincera si relatia voastra e inaintata iti va spune ea.