| ssss_7203 a întrebat:

Daca am facut dragoste o singura data si merg la ginecolog isi poate da seama ca nu mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Sau de la gimnastică şi mersul pe bicicletă, corect. Întrebarea era dacă ginecologul îşi va da seama că nu mai e virgină.

13 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
La controlul fizic îşi poate da seama, întrucât ai himenul rupt. Dacă nu ai întreţinut relaţii sexuale prea intense, s-ar putea să ai o şansă să nu te fi dezvirginat complet.
La orice alt control, să spunem cel de la ecograf, nu îşi poate da seama.

| Oana92 a răspuns (pentru Rayyy):

Si daca nu s-a rupt complet himenul un doctor isi va da seama

| Rayyy a răspuns (pentru Oana92):

Himenul se poate rupe incomplet şi de la masturbare, lucru peste care doctorul poate trece cu vederea.

| Rayyy a răspuns (pentru Rayyy):

Sau de la gimnastică şi mersul pe bicicletă, corect. Întrebarea era dacă ginecologul îşi va da seama că nu mai e virgină.

| mona a răspuns:

Un ginecolog daca te consulta isi poate da seama daca esti sau nu virgina

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce crezi ca trebuia sa intre un pluton intreg in tine ca sa nu mai fii virgina?

| Elvina a răspuns:

Desigur.

| xCat a răspuns:

O sa te intrebe el

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă te "verifică" acolo "jos" îşi poate da seama că NU mai eşti virgină - dar NU poate spune de câte ori ai "făcut-o"!

Depinde pentru ce vrei să mergi la ginecolog - dacă vrei poţi să-mi dai mai multe detalii într-un mesaj privat, şi îţi explic ce şi cum!

De asemenea, poţi să-i spui că eşti virgină şi atunci NU te "verifică" să se convingă...

Chiar dacă eşti minoră, poţi să mergi şi singură la ginecolog ( dacă ai peste 14 ani ) - trebuie DOAR să ai la tine actul de identitate!

Dacă, în schimb, mergi cu mama ta la ginecolog şi dânsa îl întreabă dacă mai eşti virgină, atunci te va "verifica" şi îi va spune că nu eşti!

Dacă vrei, trimite-mi mesaj privat şi spuine-mi despre ce este vorba - şi am să-ţi explic ce să faci!

| noname2021 a răspuns:

Daaa! normal ca da!

| Mirunelu a răspuns:

De fapt depinde de himen. Daca s-a rupt sau nu.

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Un ginecolog isi poate da seama si daca ai folosit ob-uri sau nu oh go on. Logic ca isi va da seama!

| Melii94 a răspuns:

Da.

| Diannna94 a răspuns:

Daa.happy