| adribucuresti a întrebat:

Cum imi dau seama daca sunt indragostita?
Cand vorbesc cu el tremur foarte tare..si am observat ca dimineata ma trezesc cu un chef de viata, cum nu am mai avut niciodata ..intotdeauna cand ma gandesc la el am "un gol" in stomac..recunosc ca nu l-am vazut il realitate [poate doar pe holurile scolii], dar ..nu stiu.
Intr`adevar.nu este asa frumos, dar, dupa cat am vorbit pe mess si facebook, mi-am dat seama ca este un baiat extraordinar love struck.
si ma place.mi-a si zis ca sunt draguta si sunt diferita de fetele din ziua de azi ..si m-a si intrebat de nu stiu cate ori cum as vrea sa fie baiatul ideal si tot felul de chestii...in fine.dar nu stiu ce sa cred.voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Radu_Bianca_1990 a răspuns:

7 semne ca esti indragostit(a):
1. daca esti cu el\ea te plimbi mai incet
2. daca esti cu el\ea iti bate inima mai tare
3. daca ii auzi numele, zambesti
4.recitesti conversatiile cu el
5. ii vizitezi mereu profilul de facebook
6. daca esti cu el\ea timpul trece mai repede
7. pana ce ai citit asta, te-ai gandit la el\ea

Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deja,din ce spui, ai acele simptome si ma mir ca nu ti-ai dat seama singura.

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Ti-ai raspuns singura la intrebare:il placi

| neutrino a răspuns:

Si tu l-ai crezut cand a spus ca esti draguta? De cate ori v-ati vazut? A spus cumva daca esti si inteligenta?