| MyTzZy a întrebat:

Heii! Am o problema... am scapat de timiditate \:d/ dar tremurstraight face. Daca vorbesc cu o persoana cu care nu am mai vorbit de mult, daca fac ceva la care nu ma asteptam, daca ma grabesc, daca vorbesc cu baiatul de care imi place pe mess [in acest caz tremur toata...de abia pot sa scriu]. Nu stiu ce am! Sambata merg la cursul de pian. Vine si baiatul de care imi place si nu vreau sa ma incurc in clape din cauza k tremur si sa par o neindemanatica. Va rog ajutati-ma. Multumesc mult de tot :*:*:X fundita+vot :*

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Hmm.solutia este una din preferatele mele: Cand treci prin ceva greu, trebuie sa faci ceva si mai greu. Ca sa fiu scurt si la obiect(nu este genul meu), du-te la el si saruta-l pe buze si stai asa cateva secunde...10-20. Dupa, nu vei mai avea nimica daca sta langa tine, deoarece ai facut ceva de un nivel mai inalt (sarutul) si ai depasit un nivel mai mic (simpla prezenta) Incearca sa faci ceva cu el astfel incat sa scapi de tot stresul. O imbratisare ajuta mereu. Si acum vorbesc serios. Atunci cand vezi o persoana stresata, agitata, speriata, strange-o tare in brate, chiar daca ea nu doreste. Dai un hug simplu. Eu as da un hug oricarei fete chiar daca sunt pretentios si imi plac cele mai micutze ca mine.etc big grin Orice hug e bine venit.
HUG? >big grin

| MyTzZy explică (pentru RyugaHideki):

Multumesc mult! >big grin

3 răspunsuri:
| sebastyancuidiny a răspuns:

Concentreaza-te.adrenalina, emotii.that's the cauza.

| MyTzZy explică (pentru sebastyancuidiny):

Cauza o stiu big grin remediul il vreau happy Ms oricum happy