| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca tine sau a tinut la mine avand in vedere ca e mai golan?

4 răspunsuri:
| Dyallex a răspuns:

Simplu.Invata sa cunosti baieti priovindu-i in ochi! Priveste-l in ochi si vei vedea.e totul de la sine!

| Dyallex a răspuns:

Se uita la mai multe fete in acelasi mod cum te priveste pe tine?

| Dyallex a răspuns:

Pai.Fii atenta! Urmareste-i miscarile.Dar fa asta discretwinking

| mariad0802 a răspuns:

Daca inca mai incearca sa vorbiti "doar ca prieteni" daca aduce vorba despre subiectul acesta si daca te considera o persoana apropiata sigur a tinut la tine. In schimb daca incepe sa te barfeasca si sa bage "strambe" prietenilor lui...