| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca tine sau a tinut la mine avand in vedere ca e mai golan, adica se da la mai multe?

4 răspunsuri:
| DizzyXD a răspuns:

Pai daca esti cu el acum intreaba-l "Daca te-as insela cu cineva ce reactie ai avea?"
Si daca nu esti cu el "Ai tinut la vreo fata cu care ai stat?"

| unknown17 a răspuns:

Intrebare de clasa a4awinkingnormal k nu tine la tine.crezi ca doar te compara cu altele? nu. daca te iubeste ar trebui sa te accepte asa cum esti si sa fie doar cu tine.sau poate nu vrea sa te uzezehee heeiar in legatura cu faptul ca e,, golan'' mie mi se pare mai mult curvar decat golan. golanul dupa parerea mea face altele.

| Sofia29 a răspuns:

Acelasi lucru l-am patit si eu dar el se dadea la fosta prietena dupa ce s-a despartit de ea pentru mine. Fate remarcata in fata lui si fate sa te iubeasca sau sa-i pese. Cand se da la altele arata-i ca te-ai suparat si petrece mai mult timp cu el caci o sa-l pierzi si daca il iubesti cu adevarat o sa fie dureors dupa ce o sa va despartiti... Cu timpul toate fetele o sa-i iasa din cap si o sa se gandeasca numai la tine...

| florin630 a răspuns:

Pai...Conteaza daca esti si frumoasa daca esti si celelalte sunt mai urate sigur ca tine la tine sau daca nu intreaba-l pe cine iubeste daca te iubeste pe tine sa stea numai cu tine si daca nu sa te lase impace