| Dek a întrebat:

Cum imi fac curaj sa sarut o fata(obraz sau buze). Am intrebato daca stie sa sarute si am provocato s-o faca cu mine dar m-a respins.Imi place de ea si stie asta. dati-mi un sfat plzzzzzzzz Help me

Răspuns Câştigător
| CrazyClery a răspuns:

Iao usurel. Daca tea respins, este clar ca mai ai de asteptat, mai bine imbratiseazo sau arata-i ca vrei sa o saruti, poate fata nu e pregatitatongue

4 răspunsuri:
| dOody a răspuns:

Poate ca ai luat-o prea dintr-o data. Gandeste-te tu cum ai reactiona daca ar veni cineva dintr-o data la tine si te-ar provoca sa o saruti ai face-o? Incearca sa mai ai rabdare. sa o cuceresti. daca o bruschezi nu vei obtine nimic, din contra, te va ignora

| r0b3rt a răspuns:

Te-a refuzat... straight face mama. straight face Imbata-te si du-te peste ia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiuca sunt in aceeasi situatie ca si tu

| RoBByKe a răspuns:

Si eu tot la fel vreau sa sarut o fata si me rusine am 12 ani si stau cu ea de 7 luni