| Georgiana_5442 a întrebat:

Imi place un >baiat:" dar nu stiu cum sa-i zic sa vb cu mine >:"oh go on. ce sfat imi dati?big grin. FUNDA raspunsului corect. adica dau la toti numai sa raspundeti... plzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| Laszlo_5610 a răspuns:

Pai eu cre ca cel mai simplu este sa ii spui, ba baiatule eu te simpatizezi si afli mult mai usor si mai rapid, si fara rusine ca rusinea nu e buna.
Bafta!

1 răspuns:
| deniisa_9736 a răspuns:

Paii? cum sa iti spun? acel baiat se uita la tine daca nu incerci sa scapi ceva pe jos in fata lui daca ai la indemana daca nu iti scoti de dinainte.
cand iti spune poftim te bagi in seama cu el fara teama!
Succes!
daca merge dai funda (Puppy)
daca nu tot Succes iti doresc p
papa si o zi buna