| Dek a întrebat:

Cum imi fac curaj sa sarut o fata(obraz sau buze). Am intrebato daca stie sa sarute si am provocato s-o faca cu mine dar m-a respinscryingcrying. Imi place de ea si stie astabig grinbig grin. dati-mi un sfat plzzzzzzzz Help me

Răspuns Câştigător
| secret_2712 a răspuns:

Hehehee hee fetelor nu le place sa li se zica ce sa faca sau sa fie proviocate, mai ales in chestii de astea. fii direct, sarut-o! daca te place iti va raspunde, daca nu sorry happy (sunt fata)

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Pai si ea crezi ca e fraiera sa zica ca habar nu are?laughing
Fetele sunt mai romantice, prefera intalnirile in doi, cavalerismul, florile. A, da si punctualitatea.De fapt asta trebuia sa o trec primathinking