| MarioAnonim019240 a întrebat:

Cum imi maresc penisul, va rog spuneti-mi?

12 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Marimea tine de genetica, tu nu il poti mari cu aboslut nimic, nici cu pastile de pe net sau tratamente care promit marea cu sare, nici cu clestele.Ai grija la ce,, sfaturi'' primesti pe aici.

| relian a răspuns:

Pui prelungitor laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Cum nu cred că te înduri sa stai cu micunealta bleaga de la operatie, mai bine stai așa și cauți o fata pentru gabaritul tau, altă soluție nu e.
Operația, pentru necunoscători e mai o nimic toată, adică doar îți taie un ligament care îți tine penisul ridicat, dar nimic wow.
De curiozitatehappyCat de "mic" e?

| StoicAnalysis a răspuns:

Doar prin metode chirurgicale poti. Si acolo e cam riscant, ca iti poate atinge un nerv, si poti ramane ipotent. Tot ce vezi pe net, de la pastile pana la titangel, e vrajeala pentru fraieri ca sa le ia banii. Daca ar exista asemenea metode non-chirurgicale, crezi ca nu am fi aflat cu totii cu siguranta pana acum?

| sammie a răspuns:

Chirurgical.

| TheGentleman a răspuns:

Există operații de mărire a penisului, asa cum există pentru mărirea sânilor sau a buzelor. Trebuie să știi însă că procesul trebuie repetat periodic, nu are întotdeauna efectul dorit și este costisitor.

Vezi acest material și decide dacă merită sau nu

https://www.youtube.com/watch?v=cFQ9yV71kOE

| Miruna333 a răspuns:

N-ai cum, decat chirurgical. Poti cu acid hialuronic pentru grosime, ceva minim invaziv daca vrei. Compensezi la grosime, daca nu la lungime

| ClaRa91 a răspuns:

Iei vitamine si minerale plus masaj.