| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Cum imi pot da seama cand un baiat vrea sa ma sarute french?batting eyelashes fara raspunsuri rautacioase. Poate dau si fundita big grin

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Interesanta intrebare...
Sarutul e,de fapt,un soi de french, restul sunt pupici, mai lungi sau mai scurti.
Daca il vezi concentrat si arzator privindu-ti buzele, tacut cumva, te poti astepta la un sarut asemanator french-ului.

| neutrino a răspuns:

Atunci cand el are acest gand, iti cere voie sa te sarute, iar tu trebuie sa-ti dai acordul repede, pana cand el nu se rusineaza si risti sa se razgandeasca.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, aici depinde de privirea baiatului cum te priveste. Daca te priveste adanc in ochii tai pe mult timp, e posibil sa se produca acel sarut.

| Maioru a răspuns:

Sarutul frantuzesc este atunci cand se foloseste limba si nu poti sa-ti dai seama decat sarutandu-te cu el, altfel nu ai cum.