| heiiiiiiii a întrebat:

Cum imi pot da seama daca sunt bisexuala, lesbi sau straight? Adica cand ies afara cu prietenii imi place sa dau palme la cur si la fete si la baieti si pe strada prima data observ fetele/femeiile si ma uit la fundur lor...doar ca nu am mai simtit asta pana acum, ajutorrrrr

Răspuns Câştigător
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Pentru a fi lesbi sau bisexuala, in primul rand trebuie sa te simti atrasa din punct de vedere sexual de fete. Adica sa fii mai atenta la toate formele ei: buze, sani, fese; sa le mangai; sa iti doresti sa saruti o fata, sau sa o saruti, efectiv.
Ceea ce faci tu e un gest copilaresc inocent.
Pe viitor, totusi, ti-as recomanda sa iti controlezi impulsul de a face acest gest.
Daca ai facut sex cu un baiat, nu poti fi lesbiana, ci doar bi.
Succes in explorarea sexualitatii!

| heiiiiiiii explică (pentru Octavian81):

Nu am facut sex sunt inca virgina si m-am gandit sa sarut o fata, am o fata in grup care este bi si mereu ma gandeam ca cum ar fi daca m as săruta cu ea la sticluța, de aia zic ca am impresia ca ori sunt bi ori lesbi, nu am mai simtit o atracție fata de un baiat de foarte mult timp

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate din faptul că femeile transmit mai multă energie sexuală, sunt mai aranjate și ies mai mult în evidență. mai mult contează ce simți și la ce te gândești când le vezi nu că le observi.

| heiiiiiiii explică (pentru Adry05):

Pai o perioada de timp aveam impresia ca o plac pe cea mai buna prietena a mea...si acum am prins putin sentimente fata de o fata...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu trebuie sa iti dai seama ce esti, e o prostie. Poate ajungi sa iti zica lumea ca esti ceva ce nu ai auzit niciodata si apoi asta o sa crezi ca esti?

Placerile fiecaruia nu se discuta. Fa ceea ce iti place sa faci, daca iti place de un baiat si vrei sa intri in relatie cu el, atunci fa asta. Daca nu, atunci nu o face.

Acele denumiri nu trebuie sa te tina in loc de la a face aceste lucruri.

Si. cati ani ai? Daca putem sa intrebam asta.

| heiiiiiiii explică (pentru DoarBogdan):

Am 14 ani, faza este ca mereu ma gandeam cum ar fi daca m-aș baga cu o fata impreuna si sa ne sărutăm...eu n-am avut primul sarut dar mereu ma gandeam sa il am cu o fata si chiar nu stiu, parca ma simt atrasa de fete doar ca sunt putin confuza deoarece inainte eram putin contra lgbt si de aceea am vrut sa ca cer parerea si sa ma ajutați într-un fel?

| alexalx1234 a răspuns:

Asta nu inseamna ca esti lesbiana sau bisexuala

| Pantagruel a răspuns:

Ai linge o pzda cu pofta, dar nu vrei sa sugi pla?
Daca da, felicitari esti lesbi.

Ai longer o pzda si ai suge si pla?
Daca da, felicitari, esti bi.

Ai greata de ****, dar iubesti pla?
Daca da, felicitari esti straight.

Tine minte, nu exista raspuns gresit.