| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot face iubita sa se excite?

Deci a fost la mine, stateam pe mat si ne sarutam si am prins-o de fund si s-a excitat...cum o pot face sa se excite mai tare? Care sunt locurile unde se excita fetele mai tare? fara misto

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-ti strecori incet si finut palma sa ajungi la sanisorii ei si cel mai cel in chilotei. Sa vezi tu atunci excitare si gemete.

| anonymusssss123654 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

M-am gandit.dar daca nu ii place? sau nu vrea chiar asa de pervers?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonymusssss123654):

Merita riscul dar nu e neaparat de urmat al meu sfat deoarece s-ar putea solda si cu o pereche de palme. rolling on the floor

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cel mai tare se excita pe pat nu pe mat.Cum ai scris tu.

| Hitback a răspuns:

Bagai degetele in urechi sau in nas. Sigur va merge happy