| aida123 a întrebat:

Am o intrebare!:d[:p]. aseara am fost acasa la prietenul meuhappystateam in pat, eu deasupra si ne sarutam, daca il sarutam mai aprins, il muscam putin de buze el tot spunea 'ahh'. si ma prindea de fund. app acel ahh era un ahh de placere. ce credeti era excitat? ar fi vrut mai mult? pentru ca eu am spus clar SEX NUU vreau! daca era vreau sa stiu pentru ca nu vreau sa il fac sa sufere sa il excit si apoi sa il las asabig grin.va rog sa nu raspundeti la misto!

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ar fi vrut mai mult. date viitoare numai te urca peste ellaughing.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Normal ca a vrut mai mult

| OanaG a răspuns:

Nu mai sta deasupra,asta il face sa vrea mai multe de la tine, si la un moment dat cand si tu te simti bine s-ar putea sa o faci, chiar daca tu NU vrei!
Logic ca era excitat!

Răspuns utilizator avertizat
| Carly22 a răspuns:

Daa.Era excitathee hee. Din moment ce i-ai spus ca nu vrei sa te culci cu el a inteles pentru ca din ce ai povestit tu nu reiese ca te-a dezbracat sau altceva.
Normal ca vrea.E baiat.happy. Daca nu-l mai saruti asa si-l saruti altfel tot excitat va fi.Nu prea ai cum sa opresti asta laughing

| darkglass a răspuns:

Pai dah, normal ca era excitat cred ca ar trebui sa il lasi mai usor daca nu vrei sa faceti nimictongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. desigur ca vroia mai mult. Faptul ca il muscai de buza si el te lua de fund e un inceput big grin. Placerea e mai mare daca il intaratismug. Eu zic sa continui, altfel se va satura sa stea cu tine fara sa faceti sex.kiss. Bafta si pupici :X