| AvalohAlyn a întrebat:

Cum îmi pot mari penisul că e cam micuț? O metoda eficienta? Mi-e rușine cu el mai ales daca îl vede altcineva.

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu cred ca-l poti mari. Exista operatii pentru asta, care de fapt mai rau il strica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate mării prin operație, dar din câte am citit și eu pe internet și văzut prin videoclipuri, vei ajunge în acea situație să nu mai ai erecția atât de tare cum a fost înainte. Asa că, decât mare și bleagă, mai bine mică și jucăușă.

| Sofer a răspuns:

Dacă ai în medie 15 cm nu ai de ce sa îți fie rușine.

| dexter2594 a răspuns:

Dacă îl ai intre 12-14 cm ii super ok, stai linistit ca nu tio măsoară?

| corbulalbrosu a răspuns:

Din nefericire pentru tine in afara metodei mentionate de numitul @Wizard99, NU exista nicio alta metoda prin care sa se obtina o marire reala a penisului. Daca penisul tau are lungime mai mare de 12 cm, in acel caz ingrijorarea ta este nejustificata, avand in vedere ca esti dotat si cu : degete, buze si limba. Sanatate!

| aumih16 a răspuns:

Pai te masturbezi! uite asa il faci mare!

| GabiBraun a răspuns:

Daca il ai macar de 12cm e ok dar la fete le place mai mult grosimea decat marimea.