| Mariushgv a întrebat:

Hei, am o intrebare, as vrea sa stiu o metoda de a iti mari penisul.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se poate mari doar cu operatie chirurgicala sau o lupă. Gelurile si unguentele sunt doar basme.

| Andreeush a răspuns:

Fara interventie chirurgicala e imposibil.

| Donsavas a răspuns:

Consulta un urolog/endocrinolog!

| SupMates a răspuns:

Din pacate este imposibil si cu cat mai repede te obișnuiesti cu ideea cu atat va fi mai bine pentru tine!

| Alex704 a răspuns:

Trage de el pana creste, merge 100%. Acum serios vorbind, gandeste-te logic : daca ai vrea sa iti maresti orice alta parte a corpului, ai putea face asta fara interventie chirurgicala?
P.S: Daca iti e teama ca nu se vor culca fetele cu tine ca o ai prea mica, stai linistit, pana sa ajungi la asta trebuie sa o "cuceresti", iar asta nu se face cu penisul.

| Fhfjg a răspuns:

O metoda este de-a ți face operatie de mărire a penisului.

| Mariushgv explică (pentru Fhfjg):

Nu prin operatie vreau sa il maresc 4 5 cm