| anonim_4396 a întrebat:

Hello eeee am si eu o intrebare cam ciudata si mie rusine sa intreb dar ce inseamna cand un baiat te vede si atuncea cand te vede i se ridica penisul?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Inseamna ca s-a maturizat si ca este foarte sensibil in apropierea unei fete.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te place.Depinde si cum te vede. Daca esti imbracata normal si i se scoala, deja pare obsedat.

| DeathIncarnate a răspuns:

Vrea sa te arda, la ochiu marohappy

| mihai69 a răspuns:

E o formă deosebită de respect, mai ceva decât un salut militar!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca e un dependent de pornache care atunci cand vede o posesoare de vagin se excita din cauza hormonilor prea multi care trebuie eliberati.

| TOOL a răspuns:

Pai inseamna ca s-a maturizat si asteapta prezenta unei femei in viata lui.

| xCrazyGirl a răspuns:

Esti buna, te place si vrea sa te...hee hee

| DeathIncarnate a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Perversa ce esti!

| xCrazyGirl a răspuns (pentru DeathIncarnate):

laughing nu voiam sa te supar

| DeathIncarnate a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Nuuu,m-ai inteles gresit, ador fetele de genul astahappy/daca esti fata

| xCrazyGirl a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Da, sunt fata happy, nu am inteles pentru ca ai scris doar ''Perversa ce esti!'' fata nimic dupa, puteai rade putin laughing)

| DeathIncarnate a răspuns (pentru xCrazyGirl):

Corect,dar nu rad/nici macar pe net, daca nu imi vinehappy

| xCrazyGirl a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Ok big grin

| Zas a răspuns:

Ca esti cam perversa daca te-ai uitat acolo, draga

| AlleMrr69 a răspuns:

Ii se scoala laughing) Adica esti buna sau ceva de genul laughing

| Elliewayne2000 a răspuns (pentru AlleMrr69):

:-D :-D eu am auzit ca daca ii se scoala inseamna ca te place