| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot mari penisul.Nu-mi dati raspunsuri la misto asa dati-mi niste posibilitati cum mi-l pot mari, nu-mi dati chestii care trebuie cumparate sau pastile. Vreau ceva simplu nu aparate sau pastile

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o metoda reala de marire a penisului. Daca are sub 9 cm in erectie, poti consulta un endocrinolog. Daca are peste, e in limite normale si va trebui sa te multumesti cu ce ai.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu îți faci speranțe pe iluzii!
Dacă corpul tău nu se dezvoltă în limite, consultă medicul.
Ceva simplu nu există.
Pa, pa.

| Aylee a răspuns:

Acest lucru este imposibil fara pastile. Nu exista inca nici un remediu in prezent fara pastile sau interventie chirurgicala. De obicei dezvoltarea barbatilor e pana la 22 de ani si la femei doar 18. Ai timp destul (:. O zi faina.

| mona a răspuns:

Singura modalite de marire e interventia chirurgicala

| onasis1961 a răspuns:

Depinde ce vârstă şi cât de dotat eşti până acum!

| onasis1961 a răspuns:

Ia de aici:
http://www.goodsex.ro/

| Labyrinth a răspuns:

Caută pe eros exotica.

| AndradaE a răspuns:

Nu cred ca exista modalitati pentru asta... daca atat a vrut sa iti dea mama natura...

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| Originaly a răspuns:

Ma nu vrei pastile? pai si de ce mai postezi o intrebare de genu asta? creca iti zice unu:Ma mananca Porumb firt 2 saptamani si creste...hai sa fim seriosi, lasa prostiile.

| Bebinita2 a răspuns:

Salut.Există o modalitate numită"Milking"fără pastile sau ceva deci fii atent! Ia mana dreapta si fa un zero cu degetul mare si ce arătător si pune-l la baza penisului si strânge foarte puțin apoi fa un zero cu cealaltă mână și pune-o deasupra mâinii celelalte si strânge ușor apoi ridică ușor până la capătul penisului si înapoi ai mare grija, când se întărește penisul îl lași până se inmoaie apoi o iei de la capăt ...acest exercițiu da rezultate bune...5cm/săptămână

| Xydo a răspuns:

Încearcă să ai erectie laughing