| Elisabeta1 a întrebat:

Buna ma numesc elisabeta si nu pot sa ma ingras As dori daca se poate sa-mi dati cateva regimuri,programe,pastile,dar nu vreau sa aud chestii de genul,, dute la doctor, mai bine sa fii slab decat gras "Vreau raspunsuri concrete.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Mananca de la fast-food.

| liliacALB a răspuns:

Buna Elisabeta! Nu pentru funda, ci pentru tine iti scriu ca nu ai nevoie sa te ingrasi. Probabil esti foarte tanara. Mai tarziu e posibil sa-ti doresti contrariul. Mult curaj si succes iti doresc!

| wellstar a răspuns:

Sa fi gras nu e o stare de normalitate, sa fi slab nu e o sare de normalitate, sa fi obosit din nou nu e o stare de normalitate. O cercetatoare din Germania, specialista in nutritie ce a lucrat pentru laboratoarele NASA, la departamentul alimentatie pentru astronauti, a reusit sa ne aduca si noua oamenilor obisnuiti produsele sale miraculoase, inaccesibile pentru noi, dar acum accesibile cu mare greutate si cu multe obstacole din partea autoritatilor in special a concernelor farmaceutice ce cauta sa blocheze cu ajutor politic accesul acestor produse pe piata in care sunt stapani. Eu iti recomand sa folosesti produsele wellstar international! Daca ai sub 16 ani iti recomand produsul SOLAR, iar daca ai peste 16 ani iti recomand GREEN GOLD IMUNE, cel mai complex produs de sanatate aparut pe piata. Sunt produse naturale pe baza de microalge, creata o formula calculata cu exactitate de doamna cercetator.
Iti doresc curaj sa le incerci, deoarece lumea nu prea stie de ele pentru ca de curand au intrat in tara.