| freddy a întrebat:

Exista vreo metoda naturala de a mari penisul fara aparate si tot felul de pastile vreau raspunsul detaliat (fara glume)

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nimic eficient.

| mgtow a răspuns:

Iei o punga cu nisip si o agati cu o sforicica apoi faci nod la capul penisului si lasi cate 2 ore pe zi timp de 3 luni.

| Summer a răspuns:

Chiar crezi ca e o problema asa mare?
Sincer din cate stiu la fete partea cea mai sensibila e in primii 8 cm deci nu marimea conteaza!
Sunt lucruri mai importante!

| mutzy211 a răspuns:

Interventie chirurgicala

| Daniella a răspuns:

Nu e neaparat nevoie sa o maresti, daca o ai si sti sa "lucrezi" cu ea, este mai important happy

| anonymus a răspuns:

O pui pe una sa traga de el cu dintii.

| Aidan a răspuns:

Masturbarea

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Depinde exista unele metode dar trebuie sa ai cel putin 20 ani altfel nu merge