| SweetPanda a întrebat:

Cum invat sa sarut? urgent sad Maine ma intalnesc cu un tip pe care'l plac enorm, si am auzit ca ii plac tipele care saruta bine. HELP crying sfaturi, ceva.
sad

2 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Bla bla bla! Ceea ce ai sa auzi este : SARUTUL VINE DE LA SINE!
Mai, intr`adevar vine de la sine dar trebuie sa stii si in ce directie trebuie sa bagi limba ca doar nu i`o bagi in ureche sau in ochi!
Cand se apropie de tine, inchizi ochii, il pupi normal[ai vazut si tu cum se pupa cei din filme], dupa aia ii bagi limba!
tongue

| xXx_6966 a răspuns:

Salut...E adevarat ca oa sa auzi de la toti TOTUL VINE DE LA SINE...dar poate acest video te va ajuta cu ceva.
http://www.youtube.com/watch?v=3YTKgKhkayc
...Funda?