| andreimisto a întrebat:

Cum iti dai seama daca o persoana e indragostita de tine?

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Dupa vorbe, dar mai mult dupa fapte, daca te priveste intens, daca te cauta, daca te respecta, daca iti ia apararea la nevoie, daca e mereu alaturi de tine, daca e interesat/a de tine si de viata ta, dragosta nu se descrie, ci se simte. poti sa iti dai seama destul de usor cand cineva e indragostit de tine, trebuie doar sa fi putin atent...

| zeeeeeex a răspuns:

O fata are o sclipire in ochi cand priveste baiatul de care e indragostita, orice ai face ei i se pare interent (in limita bunului gust), va incerca mereu sa stea cat mai mult si mai aproape de tine, e interesata de lucrurile tale "Vai da ce ceas fain ai... Ce reprezinta wallpaperul tau"...hee hee... Bine fiecare fata e unica in comportamentul ei de zana indragostita dar faptul ca te priveste intens si se rusineaza cand esti in preajma ei si multe altele. Uita-te si la unele din prietenele ei bune vezi cum te privesc... ca o sa fie o chestie gen "Uite fata asta e X baiatul pe care il place Y"... Poate astea se aplica doar in cazul meu nu stiu big grin bye bye

| Ruxyana a răspuns:

Eu de obicei imi dau seama cand se uita intens pe minehee hee

| amoremioX a răspuns:

Cum te priveste.cum iti zambeste,,, cum se poarta cu tinehappy

| Gexu a răspuns:

Dupa felul cum te priveste.depinde cata atentie iti da...etcwinking

| nuintelegnimic a răspuns:

Cum vorbeste, cum te priveste, daca te cautathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind iti acorda tie mai multa atentie ca celor din prejur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Potzi s-o intrebi! si eu sunt indragostita