| roby23 a întrebat:

Cum iti dai seama ca o fata este indragostita de tine? care sunt principalele semne?

3 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Cand ocoleste sa se uite la tine in ochi. Ochii sunt oglinda sufletuluiwinking, daca stii cum sa interpretezi asta poti face multe.

| iszabell13 a răspuns:

Pai cam rade la toate glumele tale si se da pe langa tinelaughingGaseste pretexte ca sa se apropie de tine! Orice ar fi, nu.i rani sentimentele!

| Stelistu_Jony_1999 a răspuns:

Cand se baga cu tine in seama mai mereu,,, iti face ochi dulci (privirea aia ..awwww)...