| Lexyfrumusik12 a întrebat:

Cum iti dai seama ca te place un baiat stiu ca  au mai fost puse astfel de intrebari dar eu m -am indragostit de un baiat si vreau sa aflu da ca si el ma place se copota ff frumos cu mine dar daca il intrbi pe cine place el imi zice,, contesthe"si mia dat si nr lui de tel.HELPP! plzz

Răspuns Câştigător
| Miley a răspuns:

Pai daca un baiat te place ar trebui sa te apere de fiecare data cand te certi cu cineva sa iti tina partea sa se comporte frumos cu tine...
Nimeni nu poate afla ce gandesc alti din pacatesad.
Dar daca te place ar trebui sa faca si astahappy.

5 răspunsuri:
| Lexyfrumusik12 explică:

Pai.el.stie.ca.imi.place.de.el.dar daca il intrbi pe cine place el imi zice,, contesthe''

| Lexyfrumusik12 explică:

Ajutati-ma.va.rog!

| Lexyfrumusik12 explică:

Nu.cred.ca.ar.face.asta.pentru.ca.ca.ff.timidhappy

| Andreea_6283 a răspuns:

Fa-ti curaj si spune-i cati place de el, iar dupa aceea il intrebi daca si lui ai place de tinewinking big grin

| AdeLinuTza_5528 a răspuns:

Daca intr-adevar te place...va fi din ce in ce mai atent cu tine,iti va fi aproape din ce in ce mai des, te va suna, iti va trimite mesaje etc.Acum depinde cum vei reactiona tu la toate aceste gesturi ale lui.Astept parerea ta.