| IoanaMtfkr a întrebat:

Eu iubesc un baiat, dar nu stiu daca ma place. Uitati, cand sunt cu el se poarta foarte frumos cu mine dar cand mai este si altcineva nu ma baga in seama, iar cand suntem in grup, se poarta mai urat.Si nu stiu de ce, dar mai mai injura.Deci? Cum sa aflu daca ma place?

Răspuns Câştigător
| pretty34 a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu. Dar daca el te injura nu e nimic bine... totul trebuie sa inceapa cu bine. accept ca e timid si ca in grup nu prea te baga in seama... doar n-are de gand sa te tina secreta/ Chestia cu injuratu nu-mi place, vezi si tu cum se comporta in continuare.

2 răspunsuri:
| IoanaMtfkr explică:

Chiar dacă am dat fundiţă, mai aştept răspunsuri! Exprimaţi-vă părerea!