| sisimiki a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat te iubeste cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Cum iti dai seama? vrea mereu sa fie cu tine,sa te protejeze, sa fii fericita, ar fi in stare sa ia durerea ta asupra lui ca sa fii tu linistita, iti ofera clipe de neuitat, si mai ales, nu ii place ca altii sa isi bata joc de tine!

3 răspunsuri:
| rapa a răspuns:

Depinde eu de ex am iubit-o pe prietena mea si i am cerut puta si nu mi-a dat si ne am despartit pentru ca am si eu nevoile mele dar asta nu a insemnat ca nu am iubit-o

| sisimiki explică (pentru rapa):

Sa ii ceri unei fete puta
? tu auzi ce spui
nici nu are legatura cu intrebarea mea!

| Adbbmsh a răspuns:

Lol Ynna ce intrebari pui numa la baieti tie gandul