| OnlyHope a întrebat:

Cum îţi dai seama că un tip te place? Care sunt semnele? Este posibil să simtă ceva pentru tine, chiar dacă este într-o relaţie? Chiar nu pot gândi obiectiv acum. Mulţumesc anticipat pentru răspunsuri!

2 răspunsuri:
| AndreiPiticu99 a răspuns:

Te duci la el si il intrebi daca te place si o rezolvi. glumesc. daca se uita insistent sau pe furis la tine ssau face diferite lucruri pentru ati distrage atenti, te face sa razi se tine dupa tine sunt multe da mie sila sa ti le mai zic

| BeForeverHappy a răspuns:

Pai, vezi cum se poarta daca se poarta mai grijuliu cu tine si te respecta inseamna ca te considera o prietena buna dar nimic mai mult poate mai incololaughing. In schimb daca se baga in continuu in seama negativ sau pozitiv incearca sa iti atraga atentia intr-un mod mai subtil, sau daca incearca sa vorbeasca cu tine si sa isi exprime ganduriile inseamna ca are incredere in tine daca il placi nu ii trada increderea asta il va faca sa se simta debusolat si trist ca a simtit ceva pentru tine. Dar daca pur si simplu e mai distant inseamna ca nu are chef de relatii poate chiar a suferit o despartire. Sper ca te-am ajutat fundita?