| Mirela67 a întrebat:

Dacă un băiat face glumă despre o posibilă relație cu tine înseamnă că te place? De exemplu vorbește de fidelitate și că suntem pe același "fir".
Vă rog, seriozitate! Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde!
Unii fac glume doar pentru ca vor sa te convinga sa faci sex cu ei, fiindca-n realitate nu vor o relatie serioasa.
Atunci cand este vorba de o relatie serioasa, nu se incepe relatia cu glume la adrea fetei pe care vrei sa o cuceresti, fiindca pari un mascarici neserios.