| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU,

"Ești într-o relație. Care sunt semnele că Ea e pe interes?"

"Câteva moduri prin care ar putea fi testată?"

Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

Mai Cipriane am o mie de ideitongue DAR iti zic vreo 3tongue deci 1:Cind te roaga ea ceva sai cumperi sau sai aduci, spune-i ca nu poti, ca nu-i posibil nu se pimestetongue 2 cind iesiti la intilnire incearca so plimbli mai mult pe afara nu prin localuri, sa vezi reactia eitongue 3 cIND o suni si de ex ea nu rapsunde si dupa ceva timp te suna sau iti tirmite sms nu raspund eimediat rapsundei epste vreo oratongue dACA LE faci pe astea toate vei trage singur concluzia profita ea de tine ori nu baftabig grin

5 răspunsuri:
| KasdfghjNY a răspuns:

Daca o banuiesti ca e pe interes, sa inteleg ca mereu te trage prin magazine si te ''forteaza'' cu o privire dulce si un zambet sa i cumperi cate ceva mereu? Daca nu face lucruri de genul, nu cred.

| Mareacluj a răspuns:

Spune-i ca o inviti in oras si las-o sa aleaga locul si vezi daca e un local mai scump, de fite, povesteste-i de ex.ca esti in criza financiara de o vreme si vezi daca iti mai acorda importanta

| andrey663 a răspuns:

Daca o resfeti, poti sa o tratezi cu indiferenta, fara sa-i faci mofturile si vezi apoi daca se poarta la fel, daca iti cere bani sau cate chestii.

Răspuns utilizator avertizat
| RaZZyGabriel a răspuns:

Pai simplu. daca vezi ca ai un gol in buzunar ..gandeste-te pe ce ai dat bani ultimile dati laughing