| UngureanuR a întrebat:

Cum iti dai seama când o fată te place?

Răspuns Câştigător
| Sticket a răspuns:

Pai e simplu:
-daca ai ocazia stai langa si vorbeste cu ea si daca isi indreapta piciorele,umerii,palmele spre tine e un semn bun
-daca te tachineaza, glumeste cu tine, zambeste
-daca se joaca cu parul, se balbaie cand vorbeste cu tine(asta daca e mai timida, dar nu te astepta sa se incurce la fiecare 2 cuvinte)
-isi musca buzele, se uita la buzele tale
Cam astea ar fi, dar daca ai primit unul din aceste semnale nu inseamna ca gata e a ta.Eu iti recomand sa le iei cate 2 sau chiar 3, atunci sunt sanse mari sa te placa.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Accepta sa o saruti. Ai incercat?

| iCappy a răspuns:

Aaaa simplu, o intrebi ca orice om normallaughing

| Alex08062018 a răspuns:

Fii atent la gesturile ei

| Andrei226035 a răspuns:

Fii atent la gesturile ei

| Marcus99 a răspuns:

Fii atent la gesturile ei