| dyutza20 a întrebat:

Cum iti dai seama daca cuiva ii place de tine? Cum reactioneaza? As vrea sa stiu.Cel mai explicit raspuns primeste funda!love struck

Răspuns Câştigător
| rapidistzu a răspuns:

Bunahappy
Pai in primul rand cand vorbesti cu el/ea se intimideaza si daca e si timid se face rosu ca focu...cand ai nevoie de el/ea fa fi tot timpul ''acolo'', va petrece mult timp cu tine, te va intreba zilnic ''ce faci?'' sau ''cum te simti?''
Se va purta altfel decat cu ceilalti, va privi la tine insistent si cateaodata cand il vezi intoarce capulwinking
BaFtA! kiss

| unknownn a răspuns (pentru rapidistzu):

Te contrazic la faza cu intimidatul, nu e obligatoriu, eu de exemplu nu ma intimidez.

| rapidistzu a răspuns (pentru unknownn):

Pai na majoritatea nu stiu ce sa mai zica...se blocehaza big grin

| unknownn a răspuns (pentru rapidistzu):

Asta daca ai pana in 12 ani.
De obicei chestia asta se intampla fetelor...

| rapidistzu a răspuns (pentru unknownn):

Inseamna ca is fata laughingrolling on the floor

| unknownn a răspuns (pentru rapidistzu):

Schimba-ti atitudinea happy

| rapidistzu a răspuns (pentru unknownn):

Glumeam....Noapte Buna happy

10 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Cel mai simplu: e nervos(incitat, speriat) in preajma ta, si e foarte gelos cand vine vorba de tine.

| rapidistzu a răspuns:

laughing scuze am uitat ultima idee...cand va privi insistent la tine si tu te vei intoarce il va intoarce si el/ea ....asta e Dragostea

| christianchristian a răspuns:

Pai iti acorda mai multa importanta decat ceilalti ceea ce este un lucru bun; rade la glumele tale chiar daca nu sunt chiar asa reusite; se baga mereu in seama cu tine; vrea sa iasa in evidenta cand esti langa el si asa mai departe exista multe feluri prin care cineva iti arata afectiune.

| SufletelMicSiTrist a răspuns:

In primul rand iti acorda mai multa atentie ca celorlalti din jur... se uita la tine intr-un anumit mod care te pune pe ganduri(in sensul bun smug), se comporta diferit in prezenta ta happy