| Alexia_1554 a întrebat:

Cum iti dai seama daca iubitu chiar te iubesti sau vrea doar sa ajungi la el in >pat:!?

5 răspunsuri:
| newname a răspuns:

Trage atentia cum se compoarta cu tine e si puneal la incercari stiu ca aproximativ toti se compoarta frumos cu fetele pina ce ajung la pat sunt cazuri in care dupa ce a avut relatie o paraseste doar ca sunt si cazuri ca dupa ce a avut relatie el vrea sa fie cu tine si te iubeste cu adevarat

| alinac a răspuns:

Bai daca ai 15 ani n-ai cum sa-ti dai seama sau sa intelegi. daca ai mai mult ai sa intelegi din comportamentul lui fata de tine si de cei/cele din jur, si apoi o femeie sau o fata simte asta daca partenerul o tine doar de amoru artei.

| MasterKing a răspuns:

Iti poti da seama de acest lucru pur si simplu din faptele pe care el le face... observa cum se comporta cu tine big grin
intr-un cuplu in care exista iubire, pretendentii se trateaza de la egal la egal, nimeni nu e mai presus decat altul si fiecare vrea sa il protejeze pe celalalalt dar si sa fie protejat
sper ca te-am ajutat!
funda?:X:X.batting eyelashes

| LittlEAngeL_2780 a răspuns:

Felul in care se uita la tine, comportamentul, daca te cauta mereu, daca iti spune mereu ca te iubeste si ca ii e dor de tine, daca te alinta, daca sta mai mult de 5 luni cu tine fara ca atunci cand sunteti intr'o incapere sa inceapa sa te dezbrace!

| alexandrion_6068 a răspuns:

Simplu nu ii oferi placerea de a ajunge in pat pentru o perioada foarte lunga de timp si vezi daca il deranjeaza si se supara foarte tare nu te iubeste dar daca intelege inseamna ca te iubeste